wie is wie

Cultuurfunctionaris-directeur
Sarah Vanderveken - sarah@hetgasthuis.be
016 57 38 25


Artistiek leider
Muziek, schoolprogrammatie, jeugd en vorming
Maaike Vanderhaegen – maaike@hetgasthuis.be
016 57 38 26
0478 64 29 77


Hoofdtechnieker en programmatie theater
Bart Ackx – bart@hetgasthuis.be
016 57 38 26


Tentoonstellingen, webmaster en lokaalverhuur
Roeland Holemans – roeland@hetgasthuis.be
016 56 25 05


Grafisch ontwerper
Willem Kissembeek - willem@hetgasthuis.be


Balie, reservaties, brochure-aanvraag
Annick Van Dessel – tickets@hetgasthuis.be
016 56 48 24
 

Administratie
Kathy Loosen - kathy@hetgasthuis.be
016 57 38 26


Boekhouding
Hilde Distelmans - hilde@hetgasthuis.be
0478 64 31 44


Techniek
Bart Ackx, Dries Wouters, Tom Van den Bosch, Dennis Weckhuyzen
techniek@hetgasthuis.be


Cafetaria, catering en logistiek
Tom De Lobel, Jeroen Van Edom, Pieter Vangheel en Johan Peeters


Onderhoud en versterking cafetaria
Sabine Devue en Kris Baetens


Cafetaria en ticketcontrole
Het hele vrijwilligersteam 


Planning vrijwilligers
Tom De Lobel - tom@hetgasthuis.be
016 56 25 05

Schrijf je in op onze nieuwsbrief