PROGRAMMA 2019

Een greep uit het programma: 

10u00 - 17u00
Kinderdag door de Orde van de Hagelanders
Park Elzenhof  

21u00
Ekk (doorlopend optreden van straatmuzikanten met een grappige noot)
OLV-kerk

21u00 (doorlopend)
Johnny Solo (muziek)
Orleanshof

14u00 - 00u00
Terras met sfeervolle muziek, optreden van Caféman Willy
WZC Sint-Rochus
 21u00
Sjalom (doorlopende dansvoorstelling)
OLV-kerk - Hertogelijk plein
21u15
Fanfare De Dalgalmen Gelrode
Bonewijk
15u00 - 00u00
Streekproductenmarkt
Kerkplein OLV-kerk
21u00
Kanonschot door de Orde van de Hagelanders
Grote Markt
21u15
The Kevins (optreden)
Braekepoort
15u00
Stadswandelingen met de Aarschotse gidsen - ontdek de verborgen parels
Kerkplein OLV-kerk
21u00
Geanimeerd bezoek Sint-Rochustoren (doorlopend)
Grote Markt
21u30
Muzikale omlijsting (muzikant, doorlopend)
Grote Markt
15u00 - 00u00
Ambachtenmarkt
Bonewijk 
21u00
Schimmen - Sint-Rochus verlost Aarschot van de pest (dansvoorsteling)
Christus Koningkerk
21u30
Sint-Rochusverlichting door de jaren heen - fotografieclub Clickshot (fotovoorstelling)
Capucienenklooster
17u00
Festival van de verloren Onschuld, met mosselfestijn
Aleydistheater
21u00
Luciano (doorlopend, kamermuziekorkest)
Stadspark
21u30
Myosotis (muziek, tussen Brel en Brassens)
Schaluin - ter hoogte van Sint-Jozefscollege
19u00
Vertrek Belleman
Grote Markt
21u00
2 Brand New Oldtimers (muziek, akoestische set)
Museumtuin Het Gasthuis
22u00
Schimmen (dansvoorstelling)
Christus Koningkerk
19u00
Fanfare Sint-Cecilia Langdorp - optreden
Bonewijk 
21u00
Mr Ray (muziek, piano)
Aleydistheater
22u00
Meltin Baskets (muziek, akoestische set)
Gasthuiskapel
19u30
Start stoet met als eindpunt de Grote Markt (20u45)
Park Elzenhof
21u00
Wilfried Lemmens (muziek, orgel)
Theaterzaal CC Het Gasthuis
23u00
Schimmen - Sint-Rochus verlost Aarschot van de pest (dansvoorsteling)
Christus Koningkerk
20u30
Doortocht stoet Orde van de Hagelanders
Bonewijk
21u00 - 22u30
One+ (muziek)
Schaluin - ter hoogte van Wereldwinkel  
 
 

 


HALTEPLAATSEN TRAMMETJE

Geniet van de verlichte wijken. Je kan op- en afstappen aan de voorziene haltes. De maximale wachttijd aan de haltes bedraagt 30 minuten.
 

Route 1:
Bekaf speeltuin - Nonnelanden (Godshertogenstraat) - Ter Poortvelden (Vinea) - Tuinwijk (Elisabethlaan museum)  - Gasthuisstraat (CC Het Gasthuis) - Bekaf speeltuin
 

Route 2:
Begijnhof - Bonewijk - De Grecht (Nieuwstraat) - Grote Markt - Jan Van Ophemstraat - Begijnhof


Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Goed voor uw culturele gezondheid.