BRONKS & BOS+

BOS

Meetshovenbos Tickets
BASISPRIJS: € 14 - -12 jaar: € 6 - Kansentarief 24/25: € 2.8

Worteldroogte, niet zo fijn stof, agressief-invasieve soorten, stijgende moskosten, verpesticiden, exploderend natuurtoerisme… Het bos kookt over!

Pimpelmezen eten alleen nog chips,
bevers bouwen een burcht van petflessen
en enkele eekhoorns schieten rond als ongeleide projectielen,
vechtend om een halflege Capri Sun.

Willie Wonders klimaatshow probeert hoop te brengen in deze moeilijke tijden.
De dieren en planten zingen en dansen zich in het zweet, maar wanneer zelfs hun eigen show in het gedrang komt door een bedreiging van buitenaf, vallen de dieren uit hun rol.
De musical sputtert, de kinderprentjes grommen terug, de knuffeldieren bijten van zich af.

BOS is een krachtdadige tragikomische theatervoorstelling op locatie. Een zoektocht naar een lichtpunt in het klimaatverhaal.
Hoe kan je met een bende dieren met een hoek af, een lading absurde humor en veel spelplezier iets verrijkends vertellen over een thema dat niemand onberoerd laat?


CREDITS
CONCEPT Greet Jacobs, Titus De Voogdt, Mats Vandroogenbroeck, Simon D’Huyvetter, Tania Van Der Sanden
SPEL Greet Jacobs, Titus De Voogdt, Mats Vandroogenbroeck, Tania Van Der Sanden
REGIE Simon D’Huyvetter
KOSTUUM Rachid Laachir & Emely Laame (stage)
SCENOGRAFIE Tom de With & Jana Noël Van Impe (stage)
MUZIEK Simon D’Huyvetter & Tom Gaublomme
PRODUCTIE BRONKS & BOS+
COPRODUCTIE Perpodium
MET DANK AAN DE MAAN
MET DE STEUN VAN Tax Shelter van de Belgische Federale Overheid via BNPPFFF, de Belgische ontwikkelingssamenwerking en Literatuur Vlaanderen


Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Goed voor uw culturele gezondheid.