wie is wie

Cultuurbeleidscoördinator
Dries Peeters - dries.peeters@aarschot.be
016-57 38 25
 

Cultuurfunctionaris-directeur
Sarah Vanderveken - sarah@hetgasthuis.be
016 57 38 25
 

Artistiek leider
Muziek-, jeugd- en schoolprogrammatie, vorming
Maaike Vanderhaegen – maaike@hetgasthuis.be
016 57 38 26
0478 64 29 77
 

Theaterprogrammatie en hoofd techniek
Bart Ackx – bart@hetgasthuis.be
016 57 38 26
 

Tentoonstellingen, webmaster en lokaalverhuur
Roeland Holemans – roeland@hetgasthuis.be
016 56 25 05
 

Grafisch ontwerper
Willem Kissembeek - willem@hetgasthuis.be
016-56 25 05
 

Balie, reservaties, brochure-aanvraag, facturatie
Annick Van Dessel – tickets@hetgasthuis.be
016 56 48 24


Administratie
Kathy Loosen - kathy@hetgasthuis.be
Andy Vilters
016 57 38 26
 

Boekhouding
Hilde Distelmans - hilde@hetgasthuis.be
0478 64 31 44
 

Techniek
Bart Ackx, Dries Wouters, Tom Van den Bosch, Dennis Weckhuyzen,
Glenn Simons
techniek@hetgasthuis.be
 

Cafetaria, catering en logistiek
Tom De Lobel, Jeroen Van Edom, Pieter Vangheel en Johan Peeters
 

Onderhoud en versterking cafetaria
Sabine Devue en Kris Baetens
 

Cafetaria en ticketcontrole
Het hele vrijwilligersteam 
 

Planning vrijwilligers
Tom De Lobel - tom@hetgasthuis.be
016 56 25 05

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Goed voor uw culturele gezondheid.